Wywiad z typerem Spinelekbet

wywiad

Rozpoczynamy na naszej stronie nowy cykl mający na celu przybliżenie Wam oraz bliższe poznanie najlepszych typerów ze strony monitoring-typow.com.pl. Zaczynamy od najlepszego typera w styczniu. Zapraszamy do ciekawego wywiadu z typerem Spinelekbet. Miłej lektury!

monitoring-typow.com.pl: Na początek gratulacje za zajęcie pierwszego miejsca w styczniu. Wynik blisko 190 jednostek na plusie robi wrażenie. Mimo iż to dopiero drugi miesiąc, gdy stawkujemy typy to wynik jest naprawdę imponujący. Od kiedy pasjonujesz się typowaniem, zakładami bukmacherskimi? Opisz swoje początki.

Spinelekbet: Dzięki, tak naprawdę to dopiero teraz przed mną wiele pracy aby udowodnić, że to nie przypadek był 🙂 Początki były zapewne jak wielu graczy, punkty naziemne stsu. Wszystko zaczęło się tak naprawdę od dziecka i mojej miłości do sportu a szczególnie piłki nożnej. Ciągła gra na podwórku i wszelkie transmisje oglądane w telewizji spowodowały że w głowie tylko piłka, składy drużyn i wyniki znane na pamięć. Pierwsze zakłady grane za kilka złotych pokazały że trzeba wiele meczy aby dużo wygrać. Kiepskie wyniki, same straty uświadomiły mi , że to nie jest takie proste. Jednak zawsze obserwowałem innych graczy i dzięki niektórym uznałem, że lepiej mniej ale coś zarobić niż liczyć na dużą wygraną. Krok po kroku pomału zrozumiałem wiele rzeczy, także to że nie tylko dobre typy to podstawa. Liczy się także opanowanie, odpowiednie zarządzanie kapitałem itp. Tak powoli dotarłem do miejsca w którym jestem i choć wynik w styczniu jest bardzo dobry to jednak uważam, że jeszcze jest wiele do poprawienia:)

monitoring-typow.com.pl: Jakim kapitałem należy dysponować, żeby grać Twoje typy i mieć z tego rozsądny zarobek?

Spinelekbet: Praktycznie każdym, zakłady nauczyły mnie, że zawsze można przegrać więc trzeba przede wszystkim dbać o swoje pieniądze bo nikt nie zagwarantuje wygranej. Przede wszystkim trzeba sobie ustalić swój budżet który możemy przeznaczyć na grę. Moje statystyki ze stycznia pokazują że najdłuższa seria przegranych to bodajże 6 zakładów, myślę że trzeba wziąć pod uwagę nawet do serii 10 przegranych pod rząd i tak ustalić stawkę na typ aby jeśli się trafia taka zła seria to , żeby nie stracić wszystkich swoich pieniędzy. Również ważne jest aby po wygranych mocno nie  podnosić stawki aby w razie porażki nie stracić wcześniej zarobionych pieniędzy. Konsekwencja  w tym pozwoli osiągnąć zysk w skali miesiąca.

monitoring-typow.com.pl: Jak oceniasz naszą stronę? Oczywiście mamy świadomość, że monitoring-typow.com.pl nie powala na nogi od strony wizualnej, aczkolwiek stawiamy na warstwę merytoryczną, czyli promowanie dobrych typerów (przynajmniej w określonym okresie czasu) i publikowanie ich archiwum. 

Spinelekbet: Bardzo dobrze, że takie strony istnieją. Obecnie w dobie internetu można podrabiać kupony, fałszować wyniki, usuwać nieprzychylne komentarze co prowadzi do wielu oszustw. Taka strona jak ta ostrzega ludzi  i choć część z nich nie padnie ofiarą oszustów. Często mnie dziwi naiwność ludzi widzących wielkie wygrane i wierzący, że jak ktoś tyle wygrywa to jeszcze sprzedaje to za niewielkie kwoty. Najlepszym przykładem , że taka strona jest potrzebna jestem ja i inni typerzy, którzy są uczciwie rozliczani z tego co podają. Co do strony wizualnej to tak jak pan napisał ważniejsza jest warstwa merytoryczna bo chodzi przede wszystkim aby ostrzec przed oszustami.

monitoring-typow.com.pl: No właśnie. Przez wiele lat prowadziliśmy stronę pod szyldem ‚stop oszustom w necie’, gdzie ostrzegaliśmy przed oszustami proponującymi m. in. gotowe kupony AKO z kursem 30, 50 a nawet 100. Wierzymy, że nasze działania zwiększyły świadomość wśród osób korzystających z płatnych typów. Jak według Ciebie należy postępować, żeby uniknąć problemów z typerami-oszustami?

Spinelekbet: Przede wszystkim trzeba pomyśleć samemu, skoro ktoś oferuje taki duży pewny kurs to powinien go sam zagrać, wygrać i nie szukać klientów bo oszuści zazwyczaj pokazują wygrane rzędu kilka-kilkanaście tysięcy wygrane za stawkę 100-300zł co od razu powinno dać do myślenia, skoro takie sumy wygrywają to po co sprzedają te swoje świetne typy za takie sumy. Nic tak nie pomoże uniknąć oszustów jak własny rozum i zrozumienie, że bukmacherka to nie jest prosta rzecz, że wystarczy zapłacić komuś i już tylko będziemy liczyć zyski.

monitoring-typow.com.pl: Czy granie zakładów to dla Ciebie stabilne źródło dochodu czy raczej taki miły dodatek/dodatkowe pieniądze z bukmacherki?

Spinelekbet: Oczywiście dodatkowe, sporo pracy i czasu potrzeba aby było to stabilne źródło dochodu, mam pracę i tylko w wolnym czasie analizuję mecze i tym się zajmuje. Czasami też robię dzień lub więcej przerwy żeby odpocząć od tego, zająć się czymś innym aby potem „świeżym” umysłem analizować i wybierać typy.

monitoring-typow.com.pl: Na koniec podchwytliwe pytanie ;-). Lepiej grać single, duble czy może kupony AKO? Masz swój przepis na skuteczne granie czy raczej zależy to od oferty, kursów itp?

Spinelekbet: Jeśli typy są skuteczne to nawet można grać ako:) a tak poważnie to jestem zwolennikiem singli, jeden mecz i wszystko jasne. Każdy dodatkowy typ to zwiększenie szansy na porażkę. Każdy gra jak uważa za słuszne, wyniki pokazują kto ma racje 🙂

monitoring-typow.com.pl: Dziękuję za rozmowę i możliwość bliższego poznania, co zapewne będzie bardzo cenne dla naszych czytelników. Życzę utrzymania formy ze stycznia oraz wszystkiego dobrego. Pozdrawiam.

Spinelekbet: Dzięki również, mam nadzieję że jak najwięcej osób będzie na tą stronę zaglądać i nie dadzą się oszukać. Również pozdrawiam.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.