Wywiad z typerem niemiectyper.blogspot.com

wywiad

Dziś zaprosiliśmy do wywiadu typera prowadzącecego blog niemiectyper.blogspot.com. Przez ostatnie dwa miesiące typer wygenerował na stronie monitoring-typow.com.pl przeszło 100 jednostek zysku. Miłej lektury.

monitoring-typow.com.pl: Proszę podzielić się z czytelnikami informacjami, kiedy zaczęła się Twoja fascynacja zakładami, typowaniem? Jaki były Twoje początki w tej dziedzinie?

niemiectyper: Fascynacja zakładami zaczęła się niezwykle szybko. Pierwsze kupony grałem już w podstawówce, oczywiście w naziemnych punktach STS 😉 Potem z biegiem czasu rozwijałem w sobie tą pasję. Pierwsze kupony grałem na mecze, które sam oglądałem w TV aby zwiększyć emocje 😉 Z biegiem czasu zacząłem podchodzić do spotkań bardziej analitycznie niż emocjonalnie.

monitoring-typow.com.pl: Od dawna typujesz w internecie? Udzielałeś się na forach/stronach o tematyce bukmacherskiej?

niemiectyper:  Przez neta gram od 7-8 lat tak mniej więcej.  Byłem i udzielałem się w przeróżnych forach, zarówno naszych jak i zagranicznych. Najlepiej wspominam forum o nazwie gtwtyper 😉 (obecnie już nie istniejące) Na prawdę było to profesjonalne forum z bardzo dobrymi typerami 😉 Tam też wiele nauczyłem się o bukmacherce 😉

monitoring-typow.com.pl: Czy jest wg Ciebie jakaś strona/forum o tematyce bukmacherskiej, z której warto korzystać? Dużo mówi się o forach, które są na „usługach” firm bukmacherskich. Jaka jest Twoja ocena?

niemiectyper: No polecam oczywiście waszą stronę. Obecnie trudno znaleźć stronę gdzie tak rzetelnie oddawana jest rzeczywista skuteczność  typerów. Oprócz tego ostrzegacie ludzi przed wieloma oszustami. Przydałby się wam większy rozgłos 😉 Co do forów na „usługach” firm bukmacherskich wydaje mi się to jak najbardziej możliwe. Nie można oczywiście wrzucić wszystkich do jednego worka, aby wykryć takie forum trzeba na prawdę dużo chęci i czasu. Dla mnie wiązałoby się to przede wszystkim z obniżaniem, zaniżaniem kursów.

cyt

monitoring-typow.com.pl: Jak oceniasz swoją formę w monitoringu na naszej stronie? Spodziewałeś się lepszego wyniku, czy może jest tak jak zakładałeś? Poprzednie dwa miesiące zakończone na plusie.

niemiectyper: Oczywiście zawsze może być lepiej 😉 i do tego będę dążył 😉 ale zdarzają się i również i gorsze passy. Grając ze mną trzeba sobie założyć, że czasami nawet i może nie wejść kilka meczy pod rząd. Taki jest niestety sport i bukmacherka. Ludzie często rezygnują z gry po passie paru przegranych spotkań. A tak na prawdę liczy się wynik końcowy 😉 Z dwóch ostatnich miesięcy jestem zadowolony. Z obecnego nie bardzo ale tak jak mówię liczy się wynik na koniec miesiąca, który jak zwykle powinien być dodatni 😉

monitoring-typow.com.pl: Czy granie zakładów to dla Ciebie stabilne źródło dochodu czy raczej taki miły dodatek/dodatkowe pieniądze z bukmacherki?

niemiectyper: Granie zakładów to dla mnie dodatkowe pieniądze, które w częsci inwestuje w kolejne miesiące gry a w części wydaje na siebie 😉 Ale zdarzają się i takie miesiące , że spokojnie wygrane z zakładów starczyłyby mi na życie 😉

monitoring-typow.com.pl: Na koniec pytanie o nasz serwis. Jak nas oceniasz? Oprócz tropienia i opisywania oszustów dodaliśmy możliwość weryfikacji swoich umiejętności typerskich? Podoba Ci się idea naszej strony?

niemiectyper: Idea strony podoba mi się jak najbardziej. Dzięki takim stroną typerzy tacy jak ja mogą w pewnym stopniu zaistnieć, a ludzie z 100 % pewnością mogą korzystać z naszych typów i porad 😉 Tak jak już mówiłem przydałaby się wam zdecydowanie większy rozgłoś bo na to zasługujecie !!! 😉

monitoring-typow.com.pl: Dziękujemy za miłe słowa. Na pewno nie jest to nasz produkt finalny, ale o szczegółach nie ma jeszcze co mówić. Dziękujemy także za rozmowę i życzymy utrzymania formy z grudnia i stycznia. Pozdrowienia.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

One Response to “Wywiad z typerem niemiectyper.blogspot.com”

  1. wujo napisał(a):

    te miesiąc słabo ale poprzednie ładnie grał
    mam nadzieję że będzie na koniec na sporym plusie 🙂

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.