Wywiad z typerem alanek9@gmail.com

wywiad

Kontynuujemy cykl wywiadów z typerami monitorującymi swoje typy na monitoring-typow.com.pl. Tym razem udało nam się namówić na krótką rozmowę typera alanek9@gmail.com. Zapraszamy do lektury.

monitoring-typow.com.pl: Witam. Jesteś z nami od początku i notujesz niezły dodatni bilans każdego miesiąca. Od czego zaczęła się u Ciebie przygoda z bukmacherką?

alanek9@gmail.com: Tak, to prawda. Jestem na plusie, ale mam nadzieję, że publikacja tego wywiadu nie zmieni tego stanu rzeczy 😉 Każdy kto udzielał wywiadu leciał w dół tabeli i notował stratę, ale wracając do pytania to zaczynałem bardzo klasycznie. Kupony za 2 zł w STS,Totomix i wtedy jeszcze Professional. Potem dużo nauki, błędów, z których trzeba było wyciągać wnioski. To tak w skrócie, ale dodam, że pierwszy w życiu kupon zagrałem za 20 złoty a nie za dwa ;-). Przyznam się, że był niestety przegrany :-(.

monitoring-typow.com.pl: Od dawna typujesz w internecie? Masz jakieś ulubione miejsca, gdzie sięgasz po wiedzę typerską?

alanek9@gmail.com: Jak każdy zaglądam na różne strony o tematyce typowania. Nie chciałbym tu rzucać linkami, bo jak wiadomo takie strony to wiele miesięcy obserwacji, weryfikacji itd. To że ktoś miał 3 miesiące fajnego zysku nie oznacza, że za kolejne trzy będzie tak samo. Metodą eliminacji pozostawiłem sobie kilka ciekawych źródeł, z których zawsze coś się wybierze.

alanek9-cytat

monitoring-typow.com.pl: No właśnie. Twoje typy to Twoja analiza, czy korzystanie ze źródeł, czy może jedno i drugie?

alanek9@gmail.com: Raczej jedno i drugie, przeglądam różne typy, ale ostateczna decyzja co gram i co idzie do monitoringu należy do mnie. Ważna jest też ocena ryzyka i odpowiednie stawkowanie, więc granie z głową, nie stawianie całego kapitału na jeden mecz. Tutaj obserwuję jak niektórzy próbują na siłę na koniec miesiąca wyjść na plus grając coraz wyższe kursy za coraz wyższe stawki. Efekt jest zupełnie odwrotny. Zamiast zysku jest coraz większa strata i tracenie kapitału z poprzednich miesięcy. Nie muszę tutaj chyba mówić których typerów konkretnie mam na myśli.

monitoring-typow.com.pl: Jak oceniasz naszą stronę i swoją formę na niej? Jesteś zadowolony?

alanek9@gmail.com: Pomysł strony podoba mi się. Fajnie, że jest stawkowanie i liczenie bilansu. Można porywalizować i przekonać się kto dobrze typuje a kto nie. Jak już wcześniej wspomniałeś osiągam przyzwoity zysk co miesiąc i mam nadzieję, że tak będzie dalej.

monitoring-typow.com.pl: Czy granie zakładów to dla Ciebie stabilne źródło dochodu czy raczej taki miły dodatek/dodatkowe pieniądze z bukmacherki?

alanek9@gmail.com: Zdecydowanie dodatek. Nie można być zakładnikiem bukmacherki i od niej uzależniać swojego kapitału. Kto tak nie uważa nie powinien się tego tykać. W tym „sporcie” jest za dużo zmiennych o słowie pewniak już nie wspominając. Można zjeść na tym zęby i najważniejsze to wyciągać wnioski.

monitoring-typow.com.pl: Jak jest twoja strategia gry?

alanek9@gmail.com: Gram przeważnie single. Ewentualnie małe ako, ale jednak wolę single niż czekanie na kolejny mecz i zastanawianie się czy ten, który się skończył będzie miał jakieś znaczenie czy nie. Dorzucanie kolejnych zdarzeń to zmniejszanie szans na wygranie. Trzeba minimalizować ryzyko, każdy ma swoje zasady, ja trzymam się swoich i wolę grać singlami.

monitoring-typow.com.pl: Dziękuję za rozmowę, życzę powodzenia w dalszym typowaniu i mam nadzieję, że nie będzie żadnej klątwy związanej z tym wywiadem.

alanek9@gmail.com: No ja też na to liczę. Dziękuję również za propozycję wywiadu i życzę ze swojej strony dalszego rozwoju strony 🙂

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

One Response to “Wywiad z typerem alanek9@gmail.com”

  1. ALANEK9 napisał(a):

    całkiem fajnie wyszło 🙂
    dziękówa za wywiad

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.