Ustawione Mecze – nowy blog z "pewniakami"

W sieci pojawił się kolejny blog pod adresem: http://www.pitchmatch.pl.tl/.
Blog pod bardzo odważną nazwą „ustawione mecze”. Sam autor bloga pisze: Witam w ostatnim czasie w internecie pojawiło się wiele serwisów oferujących „fixy” w większości jednak są to dzieci które chcą zarobić łatwo i przyjemnie pieniądze. Niestety naiwnych osób jest wiele . Fix jest to ustawiony mecz który nabywa się za kilka tysięcy złotych. Nie tak dawno poznałem typera który ma dostęp do takich meczy. Teraz ja chciałbym podzielić się z wami moimi informacjami. Zapytacie dlaczego przecież mogę sam kupować i sam grac. Prawda ale trzeba oskubać buków jak najbardziej. Teraz trochę o zasadach współpracy ze mną. Sam kupuje fixy których cena waha się od 500-2000 zl jest to zależne od kursu. Ja wykładam pieniążki później proszę zainteresowanych o kontakt . Najpóźniej 3 godziny przed meczem dzielimy się kosztami po równo.

Bardzo mądry wstęp. Natomiast inna sprawa czy intencje samego blogera są szczere? W archiwum jest „próbka” możliwości blogera – sprawdzone zdarzenia o kursie 5.oo…

Trzeba mieć oko na ten blog. A tak przy okazji… Wie ktoś jak skontaktować się z tym blogerem, skoro nie dał na siebie żadnych namiarów?
edit: jest nr gg: 5642664

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

10 komentarzy to “Ustawione Mecze – nowy blog z "pewniakami"”

  1. fix-monitor napisał(a):

    chcesz zarabiać zapraszam do grania meczy naszych typerów więcej na stronie
    http://www.fix-monitor.xorg.pl/

  2. Anonymous napisał(a):

    Uwazajcie na kolesia,ktory nazywa sie dariusz kuc (napisalem celowo malymi literami). Widze,ze juz jego mail jest podany ale pisze jeszcze raz,zeby nikt nie przeoczyl.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.