Kolejny wywiad :)

Tym razem na krótką rozmowę namówiłem właściciela bloga Dobre Typy Tanie Typy: http://tanietypy.blogspot.com/
oraz forum: http://www.forum4bukmachera.pl/.

Pierwsze kwestia… Skoro typy , które zamieszczacie w strefie zamkniętej przynoszą zysk to po co jeszcze „wyciągać” pieniądze od innych użytkowników?
TT: Żeby inni userzy także zarobili, ale jak wiadomo nie ma nic za darmo
Inni userzy czyli?
TT: Ci co kupią dostęp do strefy zamkniętej czyli vipa. Jak kupisz abonament na moim blogu to pytam czy chcą vipa na forum. Wszyscy zechcieli i są zadowoleni.
Rozumiem, ale skoro te typy przynoszą zysk to przecież sami możecie je grać po wysokich stawkach i nie bawić się w sprzedaż abonamentów innym ludziom…
TT: To co zarabiamy prywatnie to prywatnie a te opłaty idą na rozwój forum, niedługo chce zmienić skrypt, na nagrody, reklamę.
Jest jakaś gwarancja zadowolenia klienta? Gdy kupiony typ zawiedzie…
TT: Oczywiście, że nie ma… to jest tylko dobrowolne kto chce kto nie ;] nikogo nie zmuszamy, ja na blogu podaje własne typy z własnych analiz, na forum często pojawiają się insidery a czasem fixy, bo mamy dużą grupę typerów która kupuje sama takie wiadomości. Więc to jest dobrowolne. Na blogu napisane że to nie sa fixy czy insidery tylko własne typy ;] i nie zagwarantuje Ci że wejdą 100%. To chyba logiczne.
Przyznam, że na początki idea bloga podobała mi się. Typy były za free, skuteczność też bardzo wysoka. Potem pojawiła się część typów ukrytych, skuteczność spadła… Rozumiem, że to chwilowa słabsza forma?
TT: Jak pan widzi typy za darmo są nadal więc nie wiem o co chodzi ;] niestety zawsze są słabsze momenty. Przynajmniej nie wmawiam że tą są fixy czy insidery jak na innych blogach.
Rozumiem. Ostatnia kwestia. Co sądzisz o innych stronach/blogach z tzw. „płatnymi” typami? nie uważasz, że to siedlisko oszustów?
TT: Jeżeli osoba podkreśli że to są jej własne typy i ktoś kupuje i jest zadowolony i blog istnieje sporo czasu to nie jest oszustem. Ale jak ktoś postawi bloga i na sprzedaż fix za 100zł a na drugi dzień bloga nie ma no to takie blogi polecam unikać.
Dzięki za ten wywiad. Pozdrawiam
TT: Jak widać prowadzę forum i nie chce naciągnąć tylko mieć jak coś dodatkowe fundusze na rozwój forum Pozdrawiam serdecznie.

Jak zwykle zachęcam do komentowania.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

4 komentarze to “Kolejny wywiad :)”

 1. Typer napisał(a):

  Racja tym bardziej że nie sprzedaje tylko podaje za darmo 😀

 2. Anonymous napisał(a):

  jak ktoś nie jest na tyle dobry zeby zarobić na własnych typach to je sprzedaje, kolejne dzieci neo

 3. Typer napisał(a):

  Masz racje, podając za darmo własne typy i coś płatnego dla chętnych, chce naciągnąć ;]i pobrać po 100zł za fixy których nie ma.

 4. Anonymous napisał(a):

  Po poziomie rozmowy, to właściciel to jakieś dziecko, które chce naciągać ludzi…

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.